Компанія з ОАЕ здійснила перший комерційний рейс літаком, що працює на біопаливі
22 Січня , 2019
Створений робот-мікроб, який може адаптуватися до навколишнього середовища
23 Січня , 2019

Ducati планує випускати електричні мотоцикли

Один зі світових лідерів із виробництва мотоциклів італійська компанія Ducati (в даний час належить Audi AG) вже неодноразово заявляла про свої наміри впритул зайнятися виробництвом електричних мотоциклів.

Судячи з усього, ці наміри стають реальністю. Глава Ducati Клаудіо Доменікалі під час одного із заходів в Іспанії заявив присутнім, що «майбутнє за електрикою», у зв’язку з чим компанія як ніколи близька до початку розробки власного електробайка.

У компанії вже є невеликий досвід у створенні техніки на електротязі. Так Ducati випустила кілька електричних велосипедів в партнерстві з іншими компаніями, а спільно з Міланською політехнічною школою була розроблена концепція Ducati Zero.

Поки що важко судити про те, що буде представляти із себе новинка. Вірогідно це буде швидкісна спортивна машина. Також незрозуміло, коли вона побачить світ. Зі слів регіонального керуючого директора компанії Едуарда Лотте, електрична версія Ducati може з’явитися не раніше 2021 року.

Очевидно, що завойовувати ринок Ducati буде непросто, оскільки там вже встигли «прописатися» такі мотогранди як Honda, Yamaha і Harley-Davidson.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: