Морська піхота США розробила нові амфібії
25 Червня , 2018
DARPA показала 6 нових технологій для бойових машин майбутнього
27 Червня , 2018

DRAGON: перший дрон, який може змінювати свою форму

Всі ми звикли до зовнішнього вигляду безпілотних дронів. У них може відрізнятися розташування лопатей і інші елементи, але загальний вигляд залишиться незмінним. Окремо стоїть нова розробка японських вчених з Токійського університету. Їх дрон, який отримав назву DRAGON, може з легкістю міняти звичну форму.

В основі конструкції «дракона» лежить кілька незалежних модулів. Вони з’єднуються через поворотні вузли з електромоторами, а в «хвостових» модулях розташовані спеціальні важливі механізми, які змінюють напрямок руху. Дрон здатний розтягуватися, стискатися, «виставляти у бік» деякі свої елементи, а також виконувати різні акробатичні трюки під час польоту. Безпілотник може протискуватись у вузькі прорізи захоплювати вантаж за допомогою рами, яка може трансформуватися.

Спочатку дрон має традиційну для коптерів форму, але при необхідності змінює її на зигзагоподібну або витягується в довжину. Зараз у коптера лише кілька модулів, хоча розробники планують збільшити їх кількість до 12 штук. Це дозволить роботу стати ще більш маневреним і приймати ще більш вигадливі форми. Є і не дуже приємна новина: час автономної роботи дослідного зразка складає лише 3 хвилини, але розробники хочуть збільшити цей показник в майбутніх моделях.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: