У Лос-Анджелесі відкрився перший VR-кінотеатр IMAX
3 Березня , 2017
Квадрокоптер на магнітній подушці Veritasium
3 Березня , 2017

Dodge навчився захищати поліцейських від атаки з тилу

Багато систем безпеки не буває.

Компанія Dodge спільно з фірмою InterMotive Inc. розробила нову систему для поліцейських седанів Charger Pursuit. З її допомогою поліцейські будуть попереджені про те, що хтось або щось наближається до них ззаду.

Dodge научился защищать полицейских от атаки с тыла

Останнім часом у США почастішали випадки замаху на поліцейських. Нерідко під час таких замахів зловмисники підкрадаються до службових машин ззаду і нападають на поліцейських, коли ті виходять з них. Нова система, розроблена FCA і InterMotive, покликана убезпечити поліцейських від нападу зі спини.

Система отримала назву OPP (Officer Protection Package, комплект захисту працівників). До її складу входить блок керування ультразвуковими датчиками паркування та задня камера. Система підключається до роз’ємів OBD-II Charger Pursuit і AUX головного мультимедійного пристрою. OPP автоматично включається, як тільки машина зупиняється і селектор коробки передач переводиться в парковочне положення.

У разі, якщо на машині ззаду наблизиться зловмисник або під’їде інша машина, система подасть звуковий сигнал, автоматично заблокує двері, підніме скло, якщо вони були опущені, а також почне блимати задніми габаритними вогнями і стоп-сигналами. Подивитися, що відбувається позаду, поліцейський зможе на екрані головного пристрою.

Седан Dodge Charger Pursuit оснащується або 3,6-літровим двигуном V6, або 5,7-літровою «вісімкою». Перший двигун видає 296 кінських сил, а другий — 375 кінських сил. Седан також комплектується пятидиапазонною автоматичною коробкою передач.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: