Shell розробила компактну просту вантажівку для країн, що розвиваються
25 Квітня , 2018
У США пройдуть змагання по швидкісному запуску супутників
25 Квітня , 2018

Додаток Grasshopper навчить програмувати на JavaScript за допомогою міні-ігор

Якщо світ XIX століття потребував працьовитих селян, XX століття — фахових робітників, то XXI-ому століттю потрібні програмісти. За статистикою сьогодні 70 % представників цієї професії використовують в роботі JavaScript, тому неофітам рекомендується починати освоєння програмування саме з нього. Google-інкубатор Area 120 випустив для цієї мети додаток «Grasshopper» (Коник).

Ідея проста і перевірена часом, користувача вчать мислити, як програміст, пропонуючи грати в міні-ігри і вирішувати квести і головоломки. Усі вони короткі, орієнтовані на один урок, тому можна вчитися хоч по 10 хвилин на день, хоч годинами безперервно. Чим більше освоїв користувач, тим складніша перед ним ставиться чергова задача, і всі вони спрямовані на інтуїтивне створення алгоритмів рішення задач.

В кожному уроці програма роз’яснює особливості застосування нових команд і інструментів, а потім генерує кілька завдань на їх використання. Наприклад, мета – намалювати прапор Франції, зображення з трьома рівними полями різного кольору. Вам показують кінцевий результат і запускають редактор, в якому потрібно маніпулювати блоками коду для досягнення цілей.

Якщо початкові уроки ідентичні представленим у самоучителях та інших підручниках, то далі вже йде освоєння складних систем, анімації та бібліотеки D3. Прогрес користувача фіксується, гравець отримує рейтинг і досягнення для стимуляції навчання. Надалі кількість уроків і їх складність зростуть, але всі вони будуть присвячені JavaScript.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: