Гібридний пікап Workhorse зможе слугувати електрогенератором (відео)
13 Травня , 2017
Роботи вступають в боротьбу з агресивними видами тварин
14 Травня , 2017

Дизайнер створив концептуальний воднемобіль, який революціонізує міські поїздки

Дубайський дизайнер Ніко Капа (Niko Kapa) розробив незвичайний концепт автомобіля-купе з нульовими викидами в атмосферу. Названий Audi Cetus водневий автомобіль отримав головний приз дизайнерського конкурсу European Product Design Awards в 2017 році.

Володар платинової премії в транспортній категорії концептуальний Audi Cetus повторює вигнуту гідродинамічну форму тіла дельфіна. Гладкий і аеродинамічний корпус двомісного автомобіля мінімізує турбулентність повітря, таким чином знижуючи опір і підйомну силу.

Транспортний засіб отримав безліч інтелектуальних датчиків і електрохромне скло, яке максимально зберігає природне освітлення в автомобілі і може темніти в залежності від побажань пасажирів.

Концепт являє собою воднемобіль, призначений для повсякденних міських поїздок. За словами дизайнера, ідея полягала в тому, щоб створити автомобіль для двох людей, який буде «симпатичним і цікавим» і подарує нові відчуття досвіду водіння. Але ексцентричні концептуальні рішення впливають не лише на аеродинаміку, але і сприяють зменшенню споживання енергії і формують естетику дизайну майбутнього, вважає автор розробки.

 

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: