У Голландії влаштують перегони на виживання між дронами (відео)
3 Квітня , 2017
На Kickstarter збирають гроші на створення автоматичного барабанщика
3 Квітня , 2017

Daimler прискорює програму переходу на електромобілі

Як вже повідомлялось, концерн Daimler реалізує одну з самих амбітних програм по розробці і випуску електромобілів. До 2025 року планувалося створити 10 нових моделей і збільшити частку електрокарів у виробництві з 15% до 25% за рахунок нових інвестицій у 10 млрд. євро.

На щорічних зборах акціонерів Daimler в Берліні оголошено про перегляд планів у бік прискорення. Термін їх реалізації скорочений на 3 роки. Швидше за все, плани змінилися після того, як було офіційно оголошено, що вперше з 2007 року компанії не вдалося зменшити показник середнього викиду парникових газів. Він склав, як і в 2015 році, 123 грами.

Під питанням опинилося і зобов’язання довести показник до 100 грамів в 2020 році. Голова Керуючої ради Daimler Дітер Цетше, який також очолює групу Mercedes-Benz Cars, зазначив, що для досягнення мети планується співробітництво в цій галузі з іншими компаніями. Він підкреслив, що в інших аспектах автовиробництва Daimler вже взаємодіє з іншими підприємствами. В якості прикладу,  Цетше навів нещодавнє інвестування 82 мільйонів доларів в каліфорнійську компанію Chargepoint, проект якої,  по створенню мережі зарядних станцій для електромобілів,  буде розширено і на Європу.

электрические автомобили Мерседес

У компанії не деталізують подробиці збільшення випуску електрокарів. Швидше за все, воно буде досягнуто за рахунок абсолютно нових моделей. Одним з перших таких представників сімейства зелених автомобілів є електричний кросовер Mercedes EQ. Його вихід на ринок очікується в наступному році, а слідом, як очікується підуть два седана. Ймовірно, робота над ними прискорена, і вони з’являться раніше обіцяних термінів.

На зборах були продемонстровані зображення передніх і бічних частин кількох нових електричних концепт-карів, зокрема, електричної версії Vision Mercedes-Maybach 6 з пробігом в 320 кілометрів, і невеликої,  повністю електричної вантажівки для служб доставки, які використовують роботів.

Менеджмент німецького автогіганта ще раз повідомив, що бренд Smart в Північній Америці стане повністю електричним. Також,  буде інвестовано 1 мільярд доларів у виробництво акумуляторів на дочірньому підприємстві ACCUmotive. Обидва цих кроки важливі для реалізації планів збільшення випуску електромобілів.

Джерело: daimler.com

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: