В Україні хочуть запровадити «зелені» бонди для фінансування «зелених» проектів
9 Квітня , 2017
DARPA успішно випробувала унікальний літак
9 Квітня , 2017

Daimler і Bosch, разом, створять безпілотні авто для каршерінгу

За останній час Daimler досяг певних успіхів у сфері безпілотних транспортних засобів, наприклад, автономні вантажівки Mercedes-Benz вже випробовуються на громадських магістралях, а автомобілі Mercedes E-Class одними з перших отримали дозвіл на автономне тестування в Неваді. Але навіть лідерам іноді потрібна допомога, і Daimler вирішила об’єднатись з Bosch, щоб вже до початку наступного десятиліття, на дорогах з’явились повноцінні безпілотники.

Daimler і виробник електричної техніки уклали угоду про спільне створення автопілота для впровадження в транспортні засоби. Договір передбачає розробку «готової до виробництва» системи для самокерованих автомобілів з 4 і 5 рівнями автономності, яка дозволяє їм пересуватись без участі водія.

Як заявив німецький автоконцерн, нове партнерство дозволить об’єднає її багатий досвід у виробництві автомобілів з системними апаратними знаннями Bosch. Головним завданням проекту є розробка програмного забезпечення та алгоритмів для автономних систем керування в міських умовах з метою оптимізації транспортних потоків і підвищення безпеки.

служба по оренде самоуправляемых машин

Відповідно до концепції розробників з Daimler, в майбутньому автомобіль сам повинен буде під’їжджати в призначене людиною місце. Просте керування сервісом буде здійснюватись через додаток на смартфоні. Така система відкриває нові засоби мобільності для всіх – у тому числі і для людей з обмеженими можливостями та тих, хто не може самостійно керувати машиною.

Такі компанії, як Uber, продемонстрували, що багато людей готові відмовитись від придбання автомобіля на користь райдшерінгових сервісів. За допомогою гаджета вони викликають таксі або орендують найближчу машину, і ця тенденція стає все більш поширеною. Саме тому Daimler і Bosch не хочуть втрачати потенційно більшу частину ринку.

Джерело: newatlas.com

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: