NIO EVE: китайці показали безпілотний електрокар майбутнього (відео)
21 Березня , 2017
Неможливо, але необхідно: SpaceX і перспективи колонізації Марса
21 Березня , 2017

Comma.ai буде роздавати обладнання для автопілотів безкоштовно в обмін на дані

Хакер Джордж Хотц, закинувший свій проект універсальних автопілотів, які підходять для будь-яких авто, знову вирішив зайнятись справою і наробив невеликих плат під назвою Panda з універсальними роз’ємами, які підходять практично для всіх автомобілів, випущених після 1996 року. Плати будуть роздавати безкоштовно, щоб зібрати про користувачів якомога більше даних, які знадобляться для майбутніх розробок компанії. Обладнання забезпечить транспортним засобам відносну автономність, адже через роз’єм ODB2 можна навіть посилати сигнали на педалі газу і гальма.

Збором даних компанія не обмежиться і запропонує різні платні послуги, серед яких значиться відключення реклами, яка за замовчуванням буде транслюватися через обладнання Comma.ai. Хотц вважає, що ця модель зможе стати успішною в майбутньому. Адже набагато вигідніше роздавати подібне обладнання безкоштовно, маючи при цьому доступ до деяких систем авто — так розробники отримають можливість мати гарантований дохід від реклами.

В кінці минулого року компанія Comma.ai запустила додаток Chffr, найактивніші користувачі якого будуть отримувати бонусні бали і в кінцевому підсумку отримають можливість обміняти їх на власну плату Panda, у якої є процесор, модулі Wi-Fi і зарядний роз’єм для смартфонів.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: