Так закінчиться остання місія космічного апарату Cassini
8 Квітня , 2017
В рамках турніру Robo One були проведені перші поєдинки між автономними двоногими гуманоїдними роботами
9 Квітня , 2017

Цього літа в Парижі з’являться перші річкові “літаючі” таксі

Скоро у мешканців та гостей Парижа з’явиться можливість пересуватись по річці всередині “літаючих” річкових таксі SeaBubbles. Однойменна компанія планує цього літа розгорнути нову службу екологічно чистого транспорту на Сені, річці, що проходить через весь Париж. Замість того, щоб рухатися по переповненим паризькими вулицями на автомобілях чи автобусах, чотири пасажири зможуть сісти в таксі SeaBubbles, заплативши за це досить скромну ціну, яка не буде перевищувати вартості перевезення відомого сервісу Über.
Речное такси SeaBubbles #2
Екологічно чиста природа транспортного засобу SeaBubbles, є наслідком використання в ній електричної рухової установки, використовуючої енергію з акумуляторної батареї. Висока ефективність руху по воді виходить за рахунок використання підводних крил, що створює враження низького польоту над поверхнею води. Компонування підводних крил створене таким чином, що навіть при русі на максимальній швидкості SeaBubbles не будуть створювати великих хвиль.
Транспортний засіб SeaBubbles, створений конструкторами Аленом Тебо (Alain Thebault) і Андерсом Брінгделом (Anders Bringdal), практично не створює шуму, він може на одному заряді акумуляторної батареї пройти відстань 80-100 кілометрів, рухаючись на максимальній швидкості до 35 кілометрів на годину.
Речное такси SeaBubbles #3
Виклик таксі SeaBubbles, або пошук вільного місця в таксі, яке рухається в потрібному напрямку, буде проводитись за допомогою спеціалізованої програми для смартфона або планшетного комп’ютера. А переміститися на борт таксі люди зможуть на спеціальних док-майданчиках, розташованих на березі річки. Кожне таксі буде в змозі перевозити до чотирьох пасажирів і одного водія.
Програма впровадження нового сервісу річкових таксі проводиться при повній підтримці адміністрації Парижа. “Я справді вірю в майбутнє річкового транспорту” – розповідає Енн Ідальго (Anne Hidalgo), мер Парижа, – “Більшість найбільших міст в світі побудовані на берегах річок. Це дає нам ряд переваг, які ми просто зобов’язані використати для зменшення забруднення міського середовища автомобілями і транспортними засобами інших типів”.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: