Магазин без черг від Amazon дав збій
4 Квітня , 2017
Піонер віртуальної реальності Палмер Лакі залишає компанію Facebook
4 Квітня , 2017

Чверть росіян вірить, що Сонце обертається навколо Землі

Згідно з даними ВЦВГД (Всеросійського центру вивчення громадської думки), кожен четвертий росіянин переконаний в тому, що Сонце обертається навколо Землі. Такою невтішною статистикою поділився голова дослідницького центру Валерій Федоров.

Федоров зазначив, що соціологи протягом декількох років задають росіянам це питання. При цьому, кожен раз значна частина населення демонструє повне незнання базових принципів устрою світу і пропонує «альтернативний погляд».

«Це соціологістичний факт, який ми встановили, потім перевірили і знову підтвердили», — прокоментував голова дослідницького центру.

«За даними опитування ВЦВГД, чверть росіян вірить у те, що Земля не обертається навколо Сонця, а Сонце навколо Землі», — сказав він.

Сам Федоров зізнається, що вражений відповіддю частини населення країни на це питання, і каже, що інші соціологістичні дані його не настільки вражали.

Слід зазначити, що в 2011 році під час такого ж опитування 32 відсотки респондентів заявили, що зірка нашої Сонячної системи обертається навколо Землі. А в 2007 році таких респондентів було 28 відсотків.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: