Google запустив глобальну систему автентифікації новин
14 Квітня , 2017
Створено 3D-принтер з можливістю віртуального моніторингу друку в реальному часі
15 Квітня , 2017

Chevrolet покаже новий гібридний спорткар FNR-X в Шанхаї

Chevrolet показала фото нового концепту, який буде представлений на автосалоні 2017 в Шанхаї в кінці цього місяця. Автомобіль під назвою FNR-X стане наступником безпілотного електрокара FNR 2015 року і, швидше за все, виступить прототипом майбутньої серійної моделі.

Особливих подробиць про нову машину GM поки не повідомляється, проте вже відомо, що вона буде оснащена плагін гібридною силовою установкою і системою повного приводу. Поки компанія випустила єдиний тизер, який демонструє більш «приземлений» дизайн (на відміну від футуристичного FNR), що може говорити про дійсно близький вихід комерційної моделі на основі прототипу.

Так выглядит концепт FNR 2015 года
Так виглядає концепт FNR 2015 року

Крім цього повідомляється, що Chevrolet FNR-X укомплектований цілим комплексом передових технологій, включаючи асистенти автономного керування, які зможуть задовольнити, навіть, самого вибагливого клієнта. Гібрид отримав нову систему, яка змінює режим руху в залежності від настрою водія. Інші деталі новинки поки не розкриваються.

FNR-X розроблений в дизайн-центрі GM і китайського партнера SAIC в Шанхаї. Нагадаємо, що провісник нового прототипу, FNR Concept з колесами без маточин, показаний два роки тому, був створений теж у Китаї. Якщо порівнювати перший FNR і підготовлений до прем’єри FNR-X, то помітно, що дизайн другого спорткара вже близький до серійного, тому не виключено, що в кінцевому рахунку шоу-кар добереться до конвеєра.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: