В Оксфорді створили штучну сітківку з м’якого біоматеріалу
16 Травня , 2017
Bridgestone показала нові безповітряні шини для велосипедів
16 Травня , 2017

BYD випустила електричний сміттєвоз, здатний економити $13 000 на рік

Китайська компанія заявляє: головне, що треба знати про новий сміттєвоз — кожна така вантажівка заощадить оператору сміттєзбиральної техніки $13 000 на рік. Економія досягається за рахунок зменшення витрат на обслуговування і застосування альтернативного джерела енергії.

Китайська компанія представила новий клас транспорту на виставці в Лонг-Біч (Каліфорнія, США). Головним у презентації стала заява, що кожен електричний сміттєвоз від BYD допоможе економити $13 000 в рік в порівнянні з дизельними аналогами. Сміттєвоз побудований на базі раніше випущеної електровантажівки від BYD. Для здешевлення компанія зменшила кількість вузлів, обрала альтернативні батареї, скоротила кількість деталей. На одній зарядці акумулятору сміттєвоз повинен проїжджати 122 км.

Завод BYD в Каліфорнії, де будуть випускатись електричні сміттєвози, сертифікований для випуску електровантажівок для США і Канади. Компанія планує захопити ринок низькошвидкісних вантажівок з високим крутним моментом. Такі використовує пошта, сервісні служби. У даного транспорту передбачувані маршрути, фіксована кількість зупинок і індустрія просто вимагала їх електрифікації.

Втім компанії, зайняті утилізацією сміття, ставляться скептично до повної заміни дизельних сміттєвозів на електричні. Для того, щоб отримувати прибуток в майбутньому, потрібні великі інвестиції вже сьогодні. Недостатньо просто придбати новий парк автомобілів — потрібно перенавчати персонал, змінювати графік роботи, щоб врахувати час на підзарядку, також потрібно повністю переобладнати автомайстерні. Так що має пройти час, перш ніж індустрія збору сміття стане менш витратною і більш екологічною.

Збір сміття стає екологічнішим не лише на суші, але і на воді. Так в річках міста Балтімор (США) плаває човен на сонячній енергії. З 2014 року він  виловив з річок 500 тонн сміття. А винахідники з Голандії тестують безпілотний водний прибиральник Waste Shark, який здатен зібрати до 500 кілограмів сміття за один рейс.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: