«Квантовий компас» допоможе визначити положення без GPS
14 Листопада , 2018
У рейтингу TOP-500 суперкомп’ютерів триває запеклий бій між Китаєм і США
14 Листопада , 2018

Британська армія випробує понад 70 зразків нових бойових роботів

На рівнині Солсбері, де століття назад був випробуваний перший у світі танк, британська армія приступає до наймасштабнішого в історії тестування їх далеких «нащадків» — автономної бойової роботизованої техніки. Всього в даному заході, проведеному в рамках навчань Королівського флоту «Unmanned Warrior» візьмуть участь понад 70 зразків бойових безпілотних засобів. На завершення між ними відбудеться навчальний бій, в умовах максимально наближених до бойових.

Як повідомляє міністерство оборони Великобританії, одна з основних цілей випробувань – вивчення можливості використовувати роботів для вирішення проблеми «останньої милі». Мова йде про доставку в район бойових дій продовольства, боєприпасів, палива та медикаментів.

Справа в тому, що незважаючи на високу оснащеність британської армії сучасними системами озброєнь, буквально на останніх кілометрах до лінії фронту військовослужбовцям найчастіше доводиться на руках тягнути все необхідне для бою.

Захід триватиме 4 тижні. Основні його учасники – Королевська танкова полкова бойова група і 1-а піхотна бригада, яка буде забезпечувати командування і контроль. Крім того, у навчаннях візьме участь міжнародна група з 200 технічних фахівців, представники армії США, Королівської морської піхоти, Королівських ВПС і Лабораторія оборонної науки і техніки.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: