Компанія D-Wave запустила відкриту і безкоштовну платформу для квантових обчислень
7 Жовтня , 2018
Ергономічний екзоскелет МАТЕ захистить від травм при важкій фізичній праці
7 Жовтня , 2018

Британія оновила свій головний бойовий танк Challenger 2

BAE Systems провела перший робочий тест основного модернізованого танка британської армії Challenger 2, яка отримала умовну назву «Black Night». Завдяки модернізації, цей ветеран часів «холодної війни» прослужить як мінімум до 2035 року.

Challenger 2 був прийнятий на озброєння в 1998 році. Всього сьогодні в строю знаходиться 2035 машин. За 20 років служби він встиг повоювати в Іраку, Боснії, Косово, а також взяти участь у низці операцій НАТО. За оцінками фахівців, танк продемонстрував хорошу живучість, про що свідчить той факт, що за цей час не загинув жоден екіпаж.

Однак у міру розвитку нових військових технологій стало очевидним: багато діючих систем танка застаріли і потребують модернізації. Зокрема, це стосується 120-мм гармати L30A1 і системи нічного бачення. Їй на зміну прийде комплекс Team Challenger 2, куди входить система переднього і заднього огляду за допомогою відеокамер, які ефективно працюють в денний і нічний час. Завдяки Team Challenger 2, командир танка і навідник зможуть своєчасно виявляти цілі і обмінюватися інформацією.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: