NASA відправить на Марс вертоліт
13 Травня , 2018
Індонезійська компанія хоче замінити пластик упаковкою з їстівних водоростей
14 Травня , 2018

Boston Dynamics почне продавати роботів-собак в наступному році

На заході TechCrunch, присвяченому робототехніці, засновник Boston Dynamics Марк Райберт в п’ятницю анонсував, що його робот-собака SpotMini вже на стадії “пробного виробництва”. Компанія почне продавати роботів в 2019 році. Поки незрозуміло, хто зможе їх придбати і за скільки.

«SpotMini зараз на стадії пробного виробництва», заявив Райберт. «Ми зробили 10 конструкцій, які близькі до варіанту для виробництва. Ми будували їх у себе, але за допомогою представників підрядників/виробників».

Робопес SpotMini може ходити по сходах вгору і вниз. Перша версія SpotMini ходила, каталася і навіть поміщала предмети в посудомийну машину. Минулого року її відновили і тепер вона може ходити самостійно, використовуючи автономну навігацію. На початку цього року Boston Dynamics випустила відео, на якому SpotMini відкриває двері для іншого робота.

У минулому році японський SoftBank придбав Boston Dynamics у Alphabet. Придбання допоможе SoftBank потрапити «в наступну хвилю розумної робототехніки». Сума угоди не розголошувалась.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: