Створено гнучке волокно, що проводить імпульси до мозку і назад
7 Березня , 2017
Створені нанороботи, здатні переміщатися в рідкому середовищі новим способом
7 Березня , 2017

Boston Dynamics офіційно представила свого нового робота Handle

Спритність ніг і ніякого шахрайства.

Компанія Boston Dynamics, що належить добре відомому гігантові Alphabet, офіційно представила свого нового робота Handle, з яким ми вже встигли попередньо познайомитися завдяки витоку на початку цього місяця.

Але то була відео з закрита презентація для інвесторів, а зараз компанія публічно розкрила деякі характеристики і опублікувала в YouTube відео, яке демонструє основні можливості нового робота.

Від переважної більшості інших роботів Handle відрізняється незвичайною конструкцією з використанням коліс на кінцях нижніх кінцівок. Завдяки даному конструктивному рішенню – поєднанню ніг з колесами – Handle може здійснювати складні динамічні рухи, які непосильні більшості сучасних роботів стандартної конструкції.

Робот Handle, наприклад, може з’їжджати по сходинках або слизькому схилу або на ходу перестрибувати перешкоди заввишки до 1,2 м (і це при тому, що висота робота – 2 м). Також він вміє обертатися, стоячи на одному місці і утримуючи рівновагу, як професійний фігурист. Наочне уявлення про все це дає офіційне відео вище.

Тепер про технічні характеристики, які повідомила Boston Dynamics. Насамперед зазначимо, що робот створювався не заради забави і витончених трюків. Його головне призначення – перенесення вантажів. Кажучи конкретніше, він розрахований на вантажі масою до 45 кілограмів.

Двометровий гігант є повністю автономним. На одному заряді блоку акумуляторних батарей він здатний долати до 24 км колії, пересуваючись з максимальною швидкістю 14 км/ч.

Boston Dynamics була придбана Google (читай Alphabet) в 2013 році.

Навесні 2016 року з’явилася інформація, що холдинг Alphabet планує продати робототехнічну компанію через відсутність комерційно успішних продуктів. На той момент в якості потенційних покупців називалися Toyota і Amazon, але офіційного підтвердження ця інформація так і не отримала.

Враховуючи відсутність будь-яких даних про комерціалізацію розробки та практичному застосуванні, можна припустити, що Boston Dynamics все ще продається, а Handle – високотехнологічна іграшка для підвищення цінності активу в очах потенційних покупців.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: