Низькошвидкісні електромобілі захоплюють ринок Китаю
12 Березня , 2017
Великий Адронний Колайдер отримує серйозний “апгрейд”
12 Березня , 2017

Bosch презентував свій концепт автомобіля майбутнього на MWC 2017

Німецька група компаній Bosch на барселонській виставці мобільних технологій MWC 2017 продемонструвала свою концепцію «автомобіля майбутнього». Представлений прототип буде повністю підключеним транспортним засобом, здатним стати для свого власника своєрідним другим домом.

подключенный автомобиль будущего Bosch

Підключення до глобальної Мережі дозволить міській машині спілкуватися одна з одною, з дорожньою інфраструктурою, а також, з комп’ютерними пристроями користувачів. Це виведе комунікації між авто і його водієм на абсолютно новий рівень.

Концепція Bosch передбачає ряд інноваційних технічних рішень. Одне з них — камера контролю водія, яка розпізнає обличчя і персоналує налаштування з того моменту, як автомобіліст сідає в машину. Наприклад, автомобіль самостійно встановлює кермо, дзеркала, внутрішню температуру і радіостанцію відповідно до особистих переваг конкретного користувача.

Bosch пропонує реалізувати систему керування жестами і тактильний зворотний зв’язок на основі ультразвукових датчиків. Так, завдяки сенсорному екрану з тактильним відгуком, кнопки, які відображаються на дисплеї, будуть відчуватися опуклими.

Ще одне передове рішення — система Mirror Cam System, яка може замінити традиційні зовнішні дзеркала. У даному випадку зображення з камер буде виводитися на екрани в області передніх бічних стійок.

Взаємодіяти з автомобілем власник зможе за допомогою мобільного пристрою. Можливість завести машину без ключів — це ще один спосіб персоналізації: система Perfectly Keyless перетворює смартфон автомобіліста в дистанційний цифровий ключ.

Варто також відзначити, що Bosch впевнені: майбутнє за електромобілями. Дослідження компанії показали, що тенденція придбання електрокарів посилюється з роками. Так, наприклад, у США 62% покупців нових машин передбачають придбання хоча б одного електромобіля для своєї родини протягом найближчих 10 років. З тих, хто планує придбати «зелене» авто коли-небудь в житті, 71% вважає, що зробить це протягом 15 років.

Джерело: 3dnews.ru

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: