Китайські вчені створили багаторазовий перезаписуваний папір
7 Грудня , 2018
Електроніку на новий рівень виведе двомірний матеріал… і це не графен
8 Грудня , 2018

Boring Company відкриє тунель з автономними автомобілями 18 грудня

Давайте спершу погані новини: Boring Company, що належить Ілону Маску, не зможе відкрити випробувальний тунель під Лос-Анджелесом 10 грудня, як планувала. Але хороші новини в тому, що Маск закріпив «запуск продукту» 18 грудня. І тунель буде наповнений «модифікованими, однак повністю дозволеними на дорогах автономними автомобілями і автопідйомниками». В офіційному акаунті компанії в Twitter, втім, повідомили, що їм потрібно більше часу для роботи над домівкою для равлика, натякаючи на “тваринку”  Ілона, яка випереджає найшвидші машини для ведення підземних робіт Boring Company.

Сам захід відбудеться через місяць після того, як на станцію o’leary прорвалася риюча машина компанії і, як стверджує Маск, подій буде набагато більше, ніж просто відкриття тунелю. Вся ідея полягає в тому, щоб продемонструвати підйомники, здатні працювати без затримок, а також автотранспорт, який буде мчати через ці тунелі на швидкості до 250 км/год.

 

Як повідомляв Маск в березні, Boring Company буде займатися громадським транспортом, а перевезенням автомобілів — дещо пізніше. За концепцією компанії, швидкісна транспортна система буде сполучати безліч окремих станцій (розміром з одне паркувальне місце) і буде здійснювати точкову доставку пасажирів. Втім, як вийде насправді — зможемо побачити найближчим часом.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: