IBM представила на CES свій перший квантовий комп’ютер масового виробництва
10 Січня , 2019
Американці створили літаючого дрона, здатного бурити землю
10 Січня , 2019

Boeing представляє нову концепцію крила з кроквяною системою

Корпорація Boeing спільно з НАСА вже майже 10 років опрацьовують концепцію крила з кроквяною системою, яке дозволить значно покращити характеристики пасажирських лайнерів, що літають зі швидкістю до 955 км/год.

Остання версія дослідного лайнера Transonic Truss-Braced Wing (TTBW) літає вище і швидше, ніж попередні, завдяки стрілоподібному крилу, яке опирається на спеціальні підтримуючі ферми, що надає йому подібність із біпланами. Таке крило носить назву “кроквяне” (Truss-Braced) .

Навколозвукове “кроквяне” крило має ряд переваг перед звичайним: воно легше, а кроквами приймає на себе частину аеродинамічного навантаження і забезпечує стійкість до вигинів. Дана схема дає можливість подовжувати крило, що покращує льотно-технічні характеристики літака і істотно знижує лобовий опір.

Передбачається, що розмах “кроквяного” крила TTBW складе майже 52 метри. Для того, щоб лайнер міг безперешкодно переміщатися в межах аеропорту, його обладнають складаними консолями, які дозволять зменшити розмах крил до 35,9 метрів, тобто до показників Боїнга 787. Поява перших машин з такими крилами очікується приблизно через 15 років.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: