У Шотландії придумали принципово новий спосіб введення тексту
27 Березня , 2017
Ультралегкі гнучкі сонячні панелі eArche можуть перевернути ринок фотовольтаїки
28 Березня , 2017

BMW візьме участь в електричних гонках Формула Е як виробник

Формула E (гонки повністю електричних машин) за останні кілька років завоювала велику популярність завдяки участі в чемпіонаті кількох серйозних автомобільних компаній, таких як Renault, Citroen, Mahindra, Jaguar і Audi, а також кількох стартапів, в числі яких NextEV і Faraday Future.

Підрозділ BMW Motorsport також брав участь у підтримці команди MS Amlin Andretti, але тепер німецький автовиробник оголосив про свій намір вступити в п’ятий сезон зі своєю власною командою, при цьому згоду керівництва электрогонок вже отримано.

У перегонах попередніх сезонів командам Формули E доводилось використовувати однакові транспортні засоби (дозволялося змінювати лише програмне забезпечення), однак у нових змаганнях буде дозволено модифікувати електродвигуни, інвертор і трансмісію. Таким чином, затверджені команди виробників в сезоні 2018-2019 років зможуть обладнати свої електромобілі виходячи за рамки можливостей підбору водіїв і налаштування систем керування.

Formula E оголосила про 9 затверджених командах автомобільних брендів:

  • ABT Formel E
  • BMW AG
  • DS Automobiles
  • Jaguar Land Rover
  • Mahindra Racing
  • NextEV NIO
  • Penske Autosport
  • Renault
  • Venturi Automobiles

BMW є останнім великим автомобілебудівником, що приєдналася до цієї серії, однак раніше вона вже задіяла в чемпіонаті свої серійні електрокари для забезпечення безпеки (BMW i8) та надання медичної допомоги (BMW i3).

электромобили БМВ на гонках Formula E

«З моменту свого першого сезону Формула E дуже швидко розвинулась і тепер вважається високорівневою гоночною серією. BMW активно співпрацювала з серією як офіційний партнер і, звичайно, зробила свій внесок. Тепер прийшло багато нових виробників, які раді взяти участь у спортивній і технологічній стороні Формули E. Ми також візьмемо участь у сезоні 5 і будемо готуватись до змагання з робочою командою», – заявив глава BMW Motorsport Йенс Марквардт.

У наступному сезоні Формули Е будуть використовуватись нові електроболіди, дизайн яких був представлений місяць тому. Автомобілі оснастять новими акумуляторами McLaren Applied Technologies ємністю 54 кВт*год, що дозволить учасникам не міняти машини по ходу змагань.

Що стосується поточного сезону, він продовжиться в Мехіко з наступними п’ятьма етапами до 1 квітня, а потім, в липні, пройдуть фінальні гонки сезону в Монреалі.

Джерело: bmwblog.com

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: