Створена самовідновлювана “шкіра” з рідкого металу
24 Травня , 2018
Компанія NVidia представляє систему, що дозволяє роботам вчитися, спостерігаючи за діями людей
25 Травня , 2018

BMW розробила Personal Mover Concept для співробітників своїх заводів

Працівникам на автомобільних заводах іноді доводиться долати чималі відстані, щоб виконати ту чи іншу задачу. Наприклад, за словами BMW, деякі співробітники компанії проходять в день до 12 кілометрів, часто перевозячи при цьому якісь деталі. Тепер же німецький автовиробник вирішив підвищити мобільність на робочому місці і розробив для працівників транспортний засіб, схожий на сігвей, повідомляє портал New Atlas.

Розробка на даний момент є концептом і називається Personal Mover Concept. Вона являє собою п’ятиколісну електричну машину для однієї людини. На її платформу — 60 на 80 сантиметрів — працівник може також поставити будь-які об’єкти і матеріали для перевезення.

Вся електроніка, як повідомляється, вбудована в кермову стійку концепту, висотою 110 сантиметрів. Машина обладнана технологією рекуперативного гальмування, яка, за словами BMW, працює схожим чином як у BMW i3. Запас ходу концепту дорівнює 20-30 кілометрів. Максимальна швидкість Personal Mover Concept становить до 25 кілометрів на годину, проте на заводі BMW дозволено пересуватися зі швидкістю не вище 12 км/год Машина обладнана спеціальними світлодіодами і клаксоном.

Загалом, як зазначається, BMW побудувала поки п’ять прототипів Personal Mover Concept; очікується, що вони будуть використовуватися в дослідницькому центрі FIZ (BMW Research and Innovation Center) в Мюнхені, Німеччина. Хоча BMW заявляє, що ці машини будуть застосовуватися в її підприємствах по всьому світі, можливо також, вони знайдуть і більш широке застосування — в аеропортах, виставкових або торгових центрах.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: