Rebbee X: перетворити свій велосипед в електричний стало ще простіше (відео)
30 Листопада , 2017
Airbus, Rolls-Royce і Siemens створять до 2020 року гібридний електролітак
30 Листопада , 2017

Автономний дрон NASA — проти професійного пілота (відео)

NASA показало гонку, в якій автономний дрон бився з дроном під керуванням професійного гонщика.

 

У прес-релізі NASA пояснило, що проведенню гонки передували два роки вивчення автономних дронів. Робота була спонсорована компанією Google, а тестові пристрої використовували технологію Tango, розроблену пошуковим гігантом, для картування навколишнього середовища в 3D. Дрони були здатні літати на швидкості до 80 миль на годину (однак у приміщенні, по обмеженому маршруту, де їх випробовувало агентство, вони могли розвивати швидкість до 40 миль на годину).

Автономний дрон NASA був виставлений проти дрона, керованого Кеном Лу (Ken Loo), пілотом, відомим під псевдонімом FlyingBear, який бере участь у міжнародній Drone Racing League.

Лу переміг. При цьому спочатку ШІ випереджав Лу, міг виграти, але лише до тих пір, поки пілот не освоїв всі складні ділянки і повороти маршруту. За підсумками гонки середній час, за який автономний дрон долав одне коло треку, склало 13,9 секунд, а час Лу — 11,1 секунд. Однак, як зазначає NASA, безпілотний дрон рухався за маршрутом більш плавно і його швидкість при проходженні кіл змінювалась не так сильно.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: