Kasita: високотехнологічний модульний будиночок вирішить проблему доступного житла
26 Березня , 2017
E-Berlingo Multispaсe: Citroën випустив електричний вен (відео)
26 Березня , 2017

Atomo — заміна Arduino і модульної електроніки «LEGO»

Якщо ви розбираєтесь в електроніці і вмієте програмувати, то напевно вже робите роботів на основі Raspberry Pi або Arduino, а всі ті, хто не так добре підкований по цій частині, вам сильно заздрять. Що ж, тепер і далекі від робототехніки люди зможуть зробити свого власного робота, скориставшись платформою Atomo.

Розробник Джонатан Бафорд розробив конструктор Atomo таким чином, щоб його без проблем міг використовувати практично хто завгодно. Модульна система складається з безлічі компонентів самого різного призначення, в ній є все, що може знадобитись при створенні складного проекту. Докупити додатковий блок живлення, потрібний роз’єм або плату Wi-Fi при необхідності зовсім нескладно, стартовий комплект буде коштувати близько 35 доларів.

Всі компоненти сумісні з Raspberry Pi, тому творець конструктора зазначив, що Atomo зможе виступити в якості повної заміни Adruino, і сподівається, що його розробка стане в нагоді для самих різних проектів будь-якої складності. Виробляти конструктор будуть в Гонконзі на фабриці Arrow Electronics.

Кампанія по збору коштів, необхідних для початку виробництва першої партії, вже запущена на Indiegogo. У даний момент зібрано вже більше половини потрібної суми.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: