Фізики встановили новий рекорд у сфері високотемпературної надпровідності
20 Грудня , 2018
В Україні розгортається виробництво САУ “Гвоздика”
20 Грудня , 2018

Армія США замовляє розробку легких броньованих машин для піхоти

Пентагон виділив 376 мільйонів доларів найбільшим оборонним підрядникам BAE і General Dynamics на розробку легкого танка для армії США. Програма розрахована на 14 місяців. За цей час її учасники повинні представити 12 одиниць обраного дизайну. За підсумками випробувань, які пройдуть в 2022 році, буде визначений переможець. Йому і дістанеться замовлення на виробництво 504 бойових машин.

До складу армії США входять більше десяти піхотних бригад – легких піхотних, повітряно-десантних і повітряно-штурмових чисельністю від 2000 до 4000 солдатів. Ці частини, які призначені для швидкого розгортання, потребують важку техніку типу танка M1A2 Abrams M2A3 і БМП Bradley.

Програма отримала назву Mobile Protected Firepower (MPF). Вона передбачає створення 504 легких броньованих машин вагою до 30 тонн, озброєних 105 або 120 мм гарматою. Транспортний літак C-17 Globemaster III зможе перевозити дві таких машини.

Програма MPF виглядає досить актуальною. Останнім часом армії США доводилося мати справу в основному з партизанськими формуваннями, що, однак, не виключає можливості протистояння регулярним арміям. Для цього легкій піхоті знадобляться протитанкові ракети, артилерія та інша бойова техніка.

Танк

 

General Dynamics готова запропонувати БМП Griffin, модифіковану версію нової гусеничної розвідувальної машини Ajax британської армії, оснащену танковою баштою M1A2 Abrams. Її конкурент – ВАЕ має намір випустити оновлену версію легкого танка M8 Buford, який можна десантувати з літака, але який так і не був прийнятий на озброєння в 1990-х роках.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: