Японська компанія пропонує тихий і екологічно чистий спосіб демонтажу будівель зсередини
16 Квітня , 2019
В НАУ відкрили Центр підтримки технологій та інновацій
16 Квітня , 2019

Армія США шукає способи теплового маскування солдатів і бойової техніки

Начальник штабу армії США генерал Марк Міллі розповів про дослідження по створенню технологій теплового маскування військ і бронетехніки.

У всіх війнах маскуванню військ приділялась велика увага. З появою інфрачервоних давачів, що реагують на тепло, ховатися від очей противника під покровом ночі і навіть за димовою завісою стало практично неможливо.

У листопаді 2018 року шведський концерн SAAB уклав контракт на суму 66 млн. доларів з армією США на поставку надлегких антитеплових маскувальних сіток – ULCANS, закупівлі яких здійснюються з 2003 року. Вони являють собою «мультиспектральну» систему маскування, що діє в декількох діапазонах хвиль, включаючи видиме світло. ULCANS забезпечує захист від кількох типів теплових радарів.

Чи означає це, що солдати відтепер надійно приховані від інфрачервоних «очей» супротивника? Використовувана нині Армією США форма ACU володіє вбудованим захистом від інфрачервоного випромінювання. Балістичні шоломи і рукавиці можуть розсіювати тільки частину тепла, що виділяється солдатом, проте про повне маскування говорити ще рано.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: