Шотландський стартап представив найбільший ракетний двигун, виготовлений методом 3D-друку
9 Лютого , 2019
Мережа супутників Iridium NEXT дозволить стежити за всіма літаками у світі
10 Лютого , 2019

Армія США розробила 40мм гранату для боротьби з дронами

Як показав останній інцидент в аеропорту Гатвік, безпілотники стають серйозною загрозою безпеки літаків цивільної авіації. У зв’язку з цим, фахівці армії США приступили до створення боєприпасу до підствольного гранатомету для знищення невідомих безпілотників.

Експериментальну 40-мм гранату розробили в арсеналі Пікатінні в Нью-Джерсі. Її можна використовувати з переносними гранатометами М320 з дальністю стрільби в кілька сотень метрів, а також з більшими МК-19 з більшою дальністю.

Після пострілу по мірі наближення боєприпасу до безпілотника сервопривід розкриває носовий відсік, звідки назустріч цілі за допомогою пружини викидається обертаючись сітка площею 6-9 кв. метрів. Опинившись в сітці, безпілотник неминуче падає на землю.

Сервопривід запускається від сигналу з вбудованої плати керування, яка, в свою чергу, може дистанційно активуватися кимось на землі або за допомогою вбудованого давача, що реагує на наближення об’єкта.

За оцінками представників армії, перші випробування показали кращу ефективність боєприпасу порівняно з дронами-мисливцями, для керування якими необхідна спеціальна підготовка. Крім того, один солдат може нести на собі кілька десятків гранат для знищення безлічі дронів.

ГранатаДжерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: