Міцність титану, щільність води: інженери створили «металеву деревину»
30 Січня , 2019
Шість способів потрапити в космос
4 Лютого , 2019

Армія США має супергармату з дальністю стрільби майже 2000 кілометрів?

ЗМІ стало відомо, що на одному з островів у Південно-Китайському морі може перебувати надпотужна гармата армії США. У разі війни з Китаєм американці з його допомогою зможуть знищувати об’єкти в радіусі понад 1850 км. Головна мета — китайські військові бази на штучних островах, що знаходяться в цьому регіоні, кораблі ВМС та об’єкти ППО.

За словами міністра оборони США Марка Еспера, фантастична зброя зламає оборону противника і дасть можливість іншим видам збройних сил ВМС, ВПС і Корпусу морської піхоти довершити розгром потенційного супротивника.

Де ж може розташовуватися надпотужна гармата? Один з варіантів – Філіппінський архіпелаг на східній околиці Південно-Китайського моря, острова Палаван і Лусон. У 2016 році США розгорнули на Філіппінах мобільні ракетні ПУ HIMARS для спільних навчань з філіппінськими збройними силами.

Звідси вогнем надпотужної гармати можна вражати військові об’єкти Китаю, розташовані на островах Спратлі і Парацель, а також авіабази на рифах Субі і Вогняному. З Палвана знаряддя зможе повністю прострілювати острів Хайнань, де розташована база підводних човнів з балістичними ракетами і навіть «трохи» дістане до материка.

Інформації про нову гармату вкрай мало. Невідомі принцип стрільби, скорострільність, величина снарядів. Відомо лише, що гармата мобільна, має дальність стрільби від 1610 до 1850 км і може вражати не лише стаціонарні, але і рухомі цілі.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: