Електромобіль Air Lucid Motors розігнала до 350 км/год (відео)
19 Квітня , 2017
У Китаї почали розробку квантового комп’ютера
20 Квітня , 2017

Apple в таємниці розробляє сенсор для неінвазивного контролю рівня цукру в крові

Всі великі компанії тримають свої напрацювання в найсуворішій таємниці, щоб першими вивести на ринок продукти, що не мають аналогів. Але численні «мережеві детективи» періодично підкидають нам цікаву інформацію для роздумів. Ось і агентство CNBC, посилаючись на власні джерела, повідомляє, що Apple вже кілька років в атмосфері суворої секретності веде розробку сенсора, здатного неінвазивним (тобто без травм шкірного покриву) методом контролювати рівень цукру в крові.

Як повідомляє CNBC, роботи ведуться вже протягом більше ніж п’яти років, а за розробку відповідає команда з 30 біоінженерів. Багато компаній намагалися створити подібну технологію, але зазнали на цих теренах невдачу. Інтерес у даному випадку викликає не сам факт розробок, а те, що, якщо вірити джерелам, фахівці компанії Apple вже готують документи для реєстрації пристрою. А це означає те, що «яблучної» компанії вдалося зробити те, чого не вдавалося нікому раніше: зібрати робочий сенсор для взяття інсулінових проб, не травмуючи шкіру. Якщо слух виявиться правдою, то створення пристрою такого типу стане справжнім проривом, адже постійний моніторинг рівня цукру в крові дозволить більш адекватно вибудовувати тактику лікування і проводити профілактику цукрового діабету.

Оновивши в пам’яті модельний ряд пристроїв від Apple, неважко здогадатись, що в тому випадку, якщо слухи виявляться правдою, головними кандидатами на оснащення інноваційним сенсором будуть Apple Watch. А якщо згадати інші вже відомі патенти компанії з Купертіно, то майбутні ітерації годиників від команди Тіма Кука можуть виявитися справді революційними: приміром, крім інноваційного сенсора для визначення рівня цукру, можливе використання екрану, здатного розпізнавати відбитки пальців. Або ж установка в дисплей пристрою спеціальних сонячних батарей. До того ж хто знає, які ще таємні розробки приховують від нас каліфорнійці?

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: