NASA опублікувало відео вивчення авіакатастроф за допомогою манекенів
10 Квітня , 2018
NASA приступило до збирання нового марсохода Mars 2020
12 Квітня , 2018

Apple повідомила, що повністю перейшла на відновлювану енергію

Компанія Apple заявила, що повністю перейшла на поновлювані джерела енергії: так, вироблена з відновлюваних джерел енергія тепер покриває енергоспоживання магазинів, офісів, дата-центрів компанії в 43 країнах світу.

Як передає Engadget, тепер енергоспоживання установ Apple повністю покривається енергією, виробленою компанією з відновлюваних джерел (у 2016 році відновлювана енергія покривала 96% енергоспоживання).

Потрібно сказати, що ця заява не означає, що всі підприємства компанії безпосередньо пов’язані з відновлюваною енергією — вони можуть використовувати і енергію, одержувану від традиційних джерел. Однак Apple, як і деякі інші великі компанії, купує по всьому світу вітряні і сонячні електростанції — генерована ними електроенергія використовується не лише підрозділами Apple, але і іншими компаніями (таким чином, у цілому сукупність шкідливих викидів в атмосферу все одно зменшується).

За словами Apple, на даний момент вона володіє 25 працюючими проектами по виробленню енергії з відновлюваних джерел — в загальній складності вітряні і сонячні електростанції компанії генерують до 626 мегават. Повідомляється, що в розробці знаходяться ще 15 таких проектів — в цілому вони забезпечать Apple 1,4 ГВт «екологічної» енергії.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: