Це перший супутник, який можна налаштувати у космосі
12 Січня , 2019
Американська корпорація Jabil Circuit будує ще один завод електроніки під Ужгородом
12 Січня , 2019

“Антонов” відроджує виробництво важкого транспортника Ан-124 “Руслан”

ДП “Антонов” відроджує виробництво важкого транспортника Ан-124. І в ньому не буде російських комплектуючих. Уже цього року планується розпочати складання першого літака. Про це повідомив перший заступник Генерального директора “Укроборонпрому” Сергій Омельченко в ефірі телепередачі “Ехо України”:

За його словами Україна впритул підійшла до створення літаків Ан-124 “Руслан” без комплектуючих російського виробництва. “Ми активно співпрацюємо в цьому напрямі з декількома міжнародними компаніями, що виробляють авіаційну техніку. Вже зараз ми на завершальній стадії повної переробки всієї електронної складової цього транспортного літака. І сподіваємося, що вона буде остаточно прийнята інженерною та конструкторською групою ДП “Антонов”, щоб в цьому році розпочати складання першого літака “, – повідомив Сергій Омельченко.

Ан-124 “Руслан” (за класифікацією NATO: “Condor”) – важкий дальній транспортний літак розробки ОКБ О.К. Антонова. Перший політ провів 24 грудня 1982 року. 4 грудня 1990 року облетів земну кулю за 72 години, встановивши при цьому 7 світових рекордів.

Короткі технічні характеристики:

Розмах крил: 73 м;
Довжина: 69 м;
Висота: 21 м;
Вантажопідйомність: 120 тонн;
Максимальна швидкість: 865 км / год;
Практична дальність 4800 км (з максимальним вантажем); 7500 км (з вантажем 80 000 кг);
Практична стеля: 11600 м.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

2 Коментарі

  1. Извините , но данный заместитель не много не разбирается , на каком имено самолете прорабатывется замена комплектующих и это никак не Ан-124 а Ан-148!!! НИКто Руслан производить не будет !

  2. Ни на один вопрос не дал прямого ответа, все юлит, обманывает. Стыдно за “Оборонпром”.
    Ждем “вже в цьому році початок збирання першого літака” Ан-124 Руслан на мощностях Антонова, ведь это же заявил “перший заступник Генерального директора “Укроборонпрому” Сергій Омельченко”, и пофиг что стапеля уже давно порезаны, соберут без оснастки, ведь электронику же европейскую нашли. Смонтируем ее на планер Ан-178 и назовем Ан-124, никто не заметит подмены.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: