“Антонов” відроджує виробництво важкого транспортника Ан-124 “Руслан”
12 Січня , 2019
Вчені навчилися ідентифікувати бактерії, що генерують електрику
13 Січня , 2019

Американська корпорація Jabil Circuit будує ще один завод електроніки під Ужгородом

Корпорація Jabil, яка входить до до трійки найбільших контрактних виробників електроніки в світі будує ще один завод електроніки на Закарпатті.

– Одна зі стратегічних задач підприємства – подвоєння виробничих потужностей. Корпорація готова інвестувати в Україну, бо тут є велике майбутнє. Тож нам потрібні люди і ми запрошуємо студентів на роботу в хорошій технологічно розвиненій компанії. Готові навчати, допомагати і робити все для того, щоб наша співпраця була взаємовигідною, – зазначив генеральний директор ТОВ «Jabil Circuit Ukraine Limited» Сергій Карцев.

Один завод компанії вже працює в Україні. Він розташований селі Розівка під Ужгородом. Завод виготовляє електроніку для брендів Nespresso, Ceragon, Sagemcom, SIAE Microelettronica, DUCATI Energia, SIT та TeleTec.

На заводі працює 2300 робітників, на новому заводі планується працевлаштувати біля 1500 нових працівників.

За роки роботи, завод на Закарпатті виготовив понад 110 мільйонів одиниць електроніки. З 2015 року на заводі запущена лінія з виробництва медіаплеерів Dune HD.

Нагадаємо також, що поруч із заводом електроніки Flex сингапурської корпорації Flextronics у Мукачево будують другу чергу заводу з лиття пластмас для електроніки.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: