У США представлений перший електричний пікап
28 Листопада , 2018
Робот ANYmal отримав роботу на найбільшій морській платформі
30 Листопада , 2018

Amazon запускає безкоштовні курси з машинного навчання

Будь-який офіційний передплатник сервісу Amazon Web Services тепер може отримати доступ до освітньої програми, присвяченої принципам машинного навчання. Раніше це було привілеєм лише співробітників компанії, тепер же в Amazon повідомляють, що раді бачити і новачків, і досвідчених розробників. Їм нададуть 30 уроків, куди включені 45 годин на вивчення матеріалів, відео-лекцій та лабораторних практикумів. І все безкоштовно.

Мета ініціативи в тому, щоб поповнити ряди чотирьох ключових груп розробників в цій галузі. Інтереси Amazon стосуються програмістів, експертів з аналітичних даних, розробників нових платформ і менеджерів по застосуванню концепцій Big Data. В ході навчання, від теорії їм доведеться перейти до вирішення нагальних і масштабних завдань, таких як: обґрунтування вибору упаковки товару для підвищення продажів, оптимізація схем доставки замовлень і навіть складання прогнозу розподілу нагород на черговому кінофестивалі.

Сама освітня програма безкоштовна, а ось за інструментарій доведеться заплатити. Зокрема, платною є оренда хмарних сховищ, без яких неможливі практичні заняття. Та й сам іспит, за підсумками якого можна отримати сертифікат «AWS Certified Machine Learning – Specialty», коштує $300, але на даному етапі — удвічі менше, в якості рекламної акції. І учасників програми чекає пільговий доступ до сервісу Sagemaker, для розробки додатків з системами машинного навчання.

Подібна щедрість з боку Amazon пояснюється дуже просто – Google в союзі з компанією Coursera вже запустила аналогічну програму, присвячену машинному навчанню. Не дрімають і у Microsoft. У топ-менеджерів IT-гігантів є певне уявлення про те, що потрібно галузі в найближчому майбутньому, і ніхто не бажає залишатися позаду. І тому масова підготовка фахівців у сфері інтелектуальних систем тільки починається.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: