Пристрій MRegen підвищує силу людських м’язів за допомогою магнітних полів
24 Січня , 2019
В Україні за три роки може з’явитись завод з виробництва ядерного палива
24 Січня , 2019

Amazon почала польові випробування своїх роботів доставки Scout

Компанія Amazon ось вже кілька років використовує роботів на своїх складах, намагаючись автоматизувати як можна більше етапів сортування та доставки товарів. Крім того, ще в 2016 році компанія почала користуватись дронами для доставки покупок британцям за програмою Amazon Prime Air. Цього тижня компанія Джеффа Безоса почала польові випробування шести шестиколісних роботів-кур’єрів Scout. Вони будуть розвозити покупки жителям Снохоміш у Вашингтоні, повідомляється в блозі компанії.

Робот доставки виконаний у формі невеликого переносного холодильника з нішею для товарів всередині. Ніяких технічних подробиць про роботу компанія не повідомляє, однак у блозі зазначено, що Scout здатний самостійно долати різні перешкоди на тротуарі, що може говорити про те, що в ньому використовуються технології машинного зору. Мабуть, за допомогою цих технологій буде проводитися ідентифікація клієнтів.

Замовлені товари за допомогою Scout будуть доставлятися лише по буднях. Весь шлях доставки замовленя покупок робот буде проходити  самостійно, проте уточнюється, що на початковому етапі його буде супроводжувати співробітник Amazon.

Amazon – не єдина компанія, яка буде використовувати роботів доставки. Нещодавно стало відомо, що компанія Starship Technologies отримала дозвіл на використання аналогічних роботів для доставки їжі студентам Університету Джорджа Мейсона. Компанія також підписала угоду з компаніями з продажу їжі Blaze Pizza, Dunkin’ і Starbucks.

Флот роботів доставки компанії Starship, який буде розвозити піцу і каву студентам одного з коледжів Вірджинії (США)

Минулого року про плани щодо спільної розробки безпілотних фургонів для доставки товарів оголосили компанії Alibaba (один з найбільших азіатських конгломератів, що працюють у сфері інтернет-комерції) і RoboSense. На минулій Міжнародній виставці електроніки CES-2019 компанія Continental представила своє бачення  – вона пропонує доставляти товари за допомогою фургонів і невеликих роботів-собак.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: