Японія і США працюють над створенням диспетчерської служби для дронів
22 Березня , 2017
Російсько-швейцарський виробник навігаторів випустить автомобільний AR-дисплей в 2018 році
22 Березня , 2017

Alstom випустила інноваційний электробус Aptis

На заводі компанії NTL, розташованому у французькому місті Дюпінгайм, пройшла презентація прототипу автобуса на електричній тязі, створеного компанією Alstom.

Унікальний дизайн електробуса виконаний в стилі трамвая. Основне обладнання розташоване на даху, а підлогу зроблено максимально низькою. Довжина транспортного засобу становить 12 м, висота 3,1 м, ширина-2,55 м. Автобус вміщує 95 пасажирів. У салоні, також, передбачено місце для двох інвалідних колясок. Посадка і вихід здійснюються через дві двостворкові двері. Передбачено також варіант з трьома дверима. Повороти для зниження радіусу здійснюються усіма чотирма колесами.

В салоне электробуса Альстом

Аptis оснащений електродвигуном, що розвиває потужність 180 кВт. Максимальна швидкість електроавтобуса – 70 км/годину. Повна зарядка від звичайної мережі здійснюється в депо і займає 6 годин. Також, в кінці маршруту акумулятори можна швидко зарядити за допомогою спеціального пантографа або зарядного пристрою SRS від Alstom – для цього знадобиться 5 хвилин.

З чотирма керованими колесами проти двох, як у звичайних автобусах, Aptis займає на 25% менше простору при поворотах, забезпечуючи ідеальну пристосованість для міських маршрутів. На автобусних зупинках це зводить до мінімуму необхідну для паркування площу, пропонуючи вигоди для інших транспортних засобів.

Французский электроавтобус Alstom

За заявою компанії, термін служби електричного автобуса складе 20 років. Тягове обладнання для нього буде вироблятись на підприємствах компанії у Тарб, Орнані і Віллербані. А автобуси будуть збиратись в Дюпінгаймі. При цьому, управлінням проектом і системною інтеграцією займеться офіс Alstom у Сент-Уані.

У другій половині поточного року Паризьке управління транспорту пустить два прототипи по експериментальним маршрутами. Міська влада планує протягом 10 років замінити 80% автобусного парку, що відкриває перед Alstom хороші перспективи збуту.

Компанія Alstom є одним з лідерів світового машинобудування. Вона випускає електропоїзди, локомотиви, трамваї і енергетичне обладнання.

Джерело: metro-report.com

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: