Плавучі сонячні батареї можуть безпечно видобувати водень з морської води
20 Грудня , 2017
FastFFF – 3D принтер, який друкує в 10 разів швидше, ніж інші принтери
21 Грудня , 2017

Airbus провела випробування безпілотної системи посадки

Розробка безпілотних літальних апаратів передбачає не лише те, наскільки добре безпілотник буде триматися в повітрі, але і те, наскільки безпечними будуть зліт і посадка пристрою. І нещодавно авіаконцерн Airbus протестував систему автоматичної посадки для однієї з найбільш просунутих літаючих лабораторій H225.

Нова технологія отримала назву Eagle (Eye for Autonomous Guidance and Landing Extension — обладнання візуалізації автономного керування та посадки). Вона покликана об’єднати в собі всі функції обробки зображення і аналізу даних про оточуючі об’єкти, інформуючи екіпаж або наземний центр управління польотами про ситуацію при посадці. Eagle успішно пройшла випробування на багатоцільовому гелікоптері моделі H225 під керуванням пілота. Результат показав, що автопілот пристрою здатний розпізнати наземний об’єкт розміром з кавун з висоти 3,2 кілометри. Крім цього, система здатна відслідковувати переміщення об’єктів щодо вихідних точок і коригувати курс у відповідності з цим.

Система Eagle розроблена таким чином, щоб нею можна було користуватись як в якості допоміжної функції, так і інтегрувати її в будь-яку систему автономного керування літальними апаратами. В майбутньому Airbus планує провести серію випробувань для того, щоб з’ясувати, як поведе себе автопілот без контролю з боку людини.

Eagle, як очікується, буде використовуватись для повітряних суден, задіяних у пошуково-рятувальних операціях, у місцях надзвичайних ситуацій і для приватних авіаперевезень. Крім того, вона здатна полегшити роботу пілотів гелікоптерів у міських умовах.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: