Створено роботизований одяг Omius з саморегуляцією температури тіла
17 Березня , 2017
Домашній вітряний генератор за ціною айфона розробили в Індії
17 Березня , 2017

Airbus і Italdesign створили концепт модульного електрокара Pop.Up

Здатного їздити або літати.

Кожен житель великого міста, стоячи в заторі, напевно, мріяв про те, щоб його машина вміла не лише їздити, але і літати. І схоже, що ця мрія цілком зможе втілитися в реальність, адже за реалізацію подібної концепції взявся не черговий китайський стартап, а серйозна компанія з солідним багажем знань по літаючому транспорту (Airbus) в співдружності з італійськими «богами дизайну» (Italdesign).

У рамках Женевського автосалону вони представили концепт гібридного електричного засобу пересування Pop.Up, здатного їздити і літати, правда не одночасно.

Отже, основою гібрида Pop.Up виступає двомісна капсула, виконана з карбону і має габарити 2,6 м в довжину при 1,4 м ширини і 1,5 м висоти. Капсулу можна доповнити восьмигвинтовим модулем для польотів або чотириколісним візком для пересування по дорогах, причому кожен з трьох складових вмає власний набір акумуляторів.

Цікаво, що вибір конкретного модуля здійснює мобільний додаток Pop.Up, який аналізує інформацію про заплановану поїздку і визначає оптимальний спосіб пересування, грунтуючись на даних про час, витрати на подорож, трафік і т. д.

Модулі для поїздок по дорогах або польотів самостійно прибувають до капсули з пасажирами і встановлюються, а частина, яка не використовується, автоматично відправляється на зарядну станцію, де чекає виклику від чергової капсули.

Компании Airbus и Italdesign представили концепт модульного электромобиля Pop.Up, способного ездить или летать

Схема перенаправлення енергії батарей

Повітряний модуль Pop.Up являє собою типову для квадрокоптерів схему з вісьмома гвинтами, що обертаються в протилежні сторони в чотирьох консолях.

У повітряному режимі зліт і посадка здійснюються вертикально, максимальна дальність польоту складає близько 100 кілометрів, при цьому силова установка на 136 кВт (17 кВт на кожний з 8 електромоторів) дозволяє набирати швидкість до 100 км/ч. Ємність батарей в повітряному модулі становить 70 квт-год, час на зарядку — 15 хвилин, злітна маса — 600 кг

«Візок» для пересування по землі оснащений електричною силовою установкою на 60 кВт, приводить в рух пару задніх коліс. Максимальна швидкість руху складає ті ж 100 км/год, а дальність пробігу — 130 км при ємності батарей 15 квт/год.

Компанії Airbus і Italdesign не повідомили конкретні терміни виходу даного рішення на ринок, але в будь-якому випадку концепт Pop.Up заслуговує найпильнішої уваги.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: