Новий шолом льотчика дозволяє бачити крізь літак
17 Липня , 2019
Вчені відкрили ще одну властивість світла
18 Липня , 2019

Air France планує використовувати систему розпізнавання осіб замість посадкових талонів

 

З кожним днем «територія» нашої конфіденційності стрімко скорочується, не в останню чергу завдяки зусиллям по збиранню даних в Інтернеті, які використовує, зокрема, Google і Facebook. Останні її залишки можуть бути остаточно поховані внаслідок бурхливого розвитку технологій спостереження, біометрії і розпізнавання осіб.

Далеко не всім такий прогрес по душі. Так нещодавно різкій критиці піддався гігант інтернет-торгівлі Amazon через те, що компанія дозволяла поліції використовувати свої служби розпізнавання осіб «Rekognition». Що вже говорити про Китай, де подібні методи використовуються в державному масштабі.

Однак, вірогідно, точка неповернення вже пройдена і тепер ця технологія просувається ще далі – в аеропорти США, де провідний французький авіаперевізник Air France починає тестування системи розпізнавання осіб замість традиційних посадкових талонів. Першими «полігонами» стануть аеропорт ім. Джон Кеннеді в Нью-Йорку і міжнародний аеропорт ім. Джорджа Буша в Х’юстоні.

Як і раніше, ставлення до чергового подібного нововведення двояке: з одного боку, у деяких пасажирів можуть виникнути проблеми з конфіденційністю. По іншу сторону знаходиться Air France, керівництво якої вважає, що це безумовний крок вперед, можливість зробити повітряну подорож «менш стресовою і безпечнішою».

Якщо тестування завершиться успішно, то нова система буде впроваджена в усіх аеропортах США вже до кінця 2020 року.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: