Херсонський суднобудівний завод розпочне випуск нових річкових трамвайчиків
25 Жовтня , 2018
Створено композитний матеріал, який може самоохолоджуватись при екстремальних температурах
29 Жовтня , 2018

ABB залучить роботів до створення собі подібних

Заводи з виробництва роботів є в багатьох країнах, проте, лідером з виробництва робототехніки як і раніше залишається Китай. Місцеві компанії виробляють роботів не тільки для своєї країни, але й для продажу організаціям з інших куточків планети. За даними Reuters, у Китаї з’явиться ще один робототехнічний завод, в якому роботи будуть працювати пліч-о-пліч з людьми.

Новий завод буде побудований швейцарською компанією ABB, що виробляє різну техніку починаючи від електрообладнання і закінчуючи промисловими роботами. Місцем його розташування стане ділянка неподалік від кампуса робототехніки компанії в Шанхаї, так як Китай є другим за важливістю ринком ABB після США. На будівництво споруди вже виділено 150 мільйонів доларів.

Площа майбутнього заводу складе близько 7 000 квадратних метрів. Виробництво буде обладнане спеціальним програмним забезпеченням, яке дозволить промисловим роботам працювати з людьми. Для складання дрібних деталей будуть задіяні роботи YuMi, один з яких у 2017 році виступив в ролі диригента в людському симфонічному оркестрі.

Роботи будуть вироблятися як в Китаї, так і для експорту в інші країни Азії. За даними ABB, в 2017 році кожен третій виготовлений робот відправлявся в Китай. У цілому країна придбала 138 000 одиниць роботизованих механізмів. Високий попит пов’язаний з подорожчанням робочої сили — багато компаній намагаються автоматизувати процеси.

Роботи виконують частину людських завдань вже зараз. У травні 2018 року вулицями каліфорнійського міста Маунтін В’ю почали роз’їжджати роботи-кур’єри компанії Starship Technologies. У червні в кав’ярнях Cafe X міста Сан-Франциско з’явилися роботи для приготування кави,  а Китай,  який ще не так давно був відомий своєю дешевою робочою поступово переходить на більш вигідну роботизовану робочу силу.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: