Навіщо штучний інтелект вчать переписувати свій код?
22 Лютого , 2017
Google поліпшила систему глобального інтернету Project Loon
23 Лютого , 2017

Яким буде перший білоруський електромобіль – нові подробиці

З’явилися нові подробиці про перший білоруськийу електромобіль, вихід якого в світ запланований на літо нинішнього року.

Так, стали відомі деякі технічні характеристики електрокара і приблизна ціна.

Як розповів Сергій Поддубко, генеральний директор Об’єднаного інституту машинобудування Національної академії наук Білорусі, який займається розробкою автомобіля з нульовими викидами, його запас ходу складе не менше 100 км при швидкості 90 км/год. Живлення електромобіля від звичайної мережі до 100% буде тривати 3-4 год, а експрес-зарядка дозволить поповнити заряд на 85% за 30 хв.

Вартість першого білоруського електрокара буде приблизно вдвічі вище, ніж бензинового або дизельного автомобіля. При цьому остаточна вартість залежить від планів виробництва: чим більше тираж, тим нижче вартість.

«Звідки береться така ціна? До вартості машини додається ціна акумуляторного блоку, це найдорожчий компонент електрокара. Не менш важливий елемент — електродвигун, для виробництва якого, потрібні імпортні рідкоземельні матеріали», — пояснив Поддубко.

За попередніми даними, новинку побудують на базі седана Geely SC7, який випускається на спільному українсько-китайському підприємстві «БелДжі». Цей же завод налагодить виробництво електромобіля. Старт виробництва запланований на 2019 рік.

Джерело: e-move.com.ua

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: