Маленькі безпілотні друзі
18 Лютого , 2017
Вченим вдалося виростити перші зразки дивного двовимірного матеріалу – дителуриду вольфраму
19 Лютого , 2017

Місто Марс 2117: ОАЕ приєднується до гонки по колонізації Червоної планети

Гонка колонізації Марса набирає обертів. Услід за проектом Mars One, ExoMars, Ілоном Маском і Китаєм до неї підключилися Об’єднані Арабські Емірати. Уряд цієї країни оголосив про намір до 2117 року побудувати місто на Червоній планеті. Проект, якому дано назву Mars-2117, стане своєрідним паростком, доглядати за якими будуть наступні покоління.

План Марс-2117 був представлений в рамках саміту глав урядів світу 14 лютого. Презентація, виконана у вигляді віртуальної прогулянки по майбутньому марсіанському місту, виглядала вражаюче. Проект анонсував прем’єр-міністр і віце-президент ОАЕ шейх Мохаммед бін Рашид Аль-Мактум.

марсианская колония на Марсе ОАЭ

марсианская обитаемая база эмираты

«Нас надихають грандіозні плани, тому мій брат Мохаммед бін Заєд і я вирішили, що ОАЕ приєднаються до глобальних зусиль відправити людину на Марс. Марс-2117 це проект, реалізацією якого займуться майбутні покоління, натхненні пристрастю до науки і прагненням до нових знань», – сказав шейх.

Для Об’єднаних Арабських Еміратів Марс-2117 це не просто мрія. У своїй заяві Аль-Мактум також зазначив, що висадка на іншу планету довгий час є мрією всього людства, і влада ОАЕ хоче вивести країну в авангард зусиль світової спільноти щодо реалізації цієї мрії. Для проведення досліджень та деталізації проекту найближчим часом планується створити міжнародний науковий консорціум.

жилой дом на Марсе

До сьогоднішнього дня лише США змогли приземлити космічний апарат на Марс. Зусилля Європейського Союзу і Росії не увінчалися успіхом. ОАЕ організували власне космічне агентство лише в 2014 році, проте вже ставлять перед ним серйозну задачу. Планується вже в 2021 році здійснити обліт Червоної планети. Експерти відзначають, що у країни мало ракет, але багато грошей, які допомагають реалізувати масштабні плани. Так столиця країни Дубаї з рибальського села за 40 років перетворилася на справжню перлину сучасної архітектури.

Марс розташований в 55 мільйонах кілометрів від Землі. Це найбільш вивчена планета Сонячної системи. Зараз дослідження четвертої від Сонця планети продовжують шість штучних супутників і два американських марсохода.

Джерело: mediaoffice.ae

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: