Американські військові навчились керувати настроєм людей за допомогою нейрочіпів
15 Грудня , 2017
Україна шукає партнерів для розробки мобільних детекторів мін
16 Грудня , 2017

1180 дронів в повітряному шоу в Гуанчжоу поставили новий рекорд (відео)

Минулого четверга у вечірньому шоу в Гуанчжоу взяли участь 1180 дронів. Захоплююче видовище стало частиною привітальних заходів на честь відомих гостей, що приїхали на Fortune Global Forum 2017, який в ці дні проходить у столиці південної китайської провінції Гуандун.

Вражаючий безпілотний флот, в який увійшли апарати виключно місцевого виробництва, побив попередній рекорд Гіннеса, встановлений у Гуанчжоу на початку року тисячею БПЛА, одночасно задіяних у повітряному світловому поданні, повідомляє AsiaTimes.

Технологии управления «стаями» дронов не будут ограничиваться только выступлениями на шоу.

Повідомляється, що хмару дронів вагою в одну тонну було синхронізовано одним оператором за допомогою програмного забезпечення, розробленого технологічним стартапом eHang. Ця молода китайська компанія здобула популярність завдяки своєму безпілотному пасажирському мультикоптеру Ehang 184, який в даний час тестується в Дубаї як літаюче таксі.

Для створення приголомшливих спецефектів інженери закодували світлові індикатори в літальних апаратах з відповідним позиціонуванням, кожен з яких здатний синхронізуватись з усім масивом і в разі збою залишати групу, повертаючись на землю без перешкод для роботи решти системи. За словами організаторів шоу, датчики дронів здатні забезпечувати коригування польоту з точністю до 2 см завширшки та 1 см у висоту.

Серед глядачів нічного повітряного шоу були прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо, екс-глава Міністерства фінансів США Генрі Полсон, голова Alibaba Group Джек Ма. Крім цього, свідками ефектного дійства стали не менше 500 осіб.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: