Starshot: космічні вітрильники буде гальмувати гравітація Альфа Центавра
16 Лютого , 2017
Розроблена нова технологія самоліквідації, призначена захистити інформацію, що зберігається в електронних пристроях
16 Лютого , 2017

Японці створили перший дисплей, що має рівень прозорості 80 відсотків

Фахівці японської компанії Japan Display Inc (JDI) розробили перший дисплей, що має коефіцієнт прозорості на рівні 80 відсотків. Цей дисплей був продемонстрований на технологічній виставці, що проходила в Токіо 25 січня 2017 року, а за допомогою використаних у ньому технологій в подібний дисплей можна буде перетворити вікно, дзеркало, вітрину магазину та лобове скло автомобіля. Фахівці компанії JDI планую розробити низку програм і драйверів для нового дисплея, які дозволять використовувати його в системах доповненої і змішаної реальності.
Коефіцієнт прозорості нового дисплея майже в два рази вище, ніж аналогічний показник будь-яких інших прозорих дисплеїв, створених за попередній період часу. Коефіцієнт прозорості рідкокристалічних дисплеїв попереднього покоління, в яких використовувався поляризатор і світлофільтр, становить від 10 до 30 відсотків. У дисплеїв на основі органічних світлодіодів (OLED) можна домогтися коефіцієнта прозорості близько 45 відсотків.
В результаті більшої прозорості, новий дисплей дозволяє людині бачити фон більш чітко, а у вимкненому стані і при відповідних умовах зовнішнього освітлення дисплей стає майже невидимим, і за рахунок цього він може вписатися в будь-який інтер’єр або в дизайн будь-якого електронного пристрою.
Високе значення коефіцієнта прозорості було отримано за рахунок використання нової структури дисплея, в якій відсутня пластина з матеріалу, що поляризує світло і світлофільтру, які значно зменшують світлопроникність. Компанія JDI поки ще тримає деякі особливості структури їх нового дисплея в таємниці, але за деякими характерними ознаками стає зрозуміло, що даний дисплей є рідкокристалічним.
Представники компанії JDI планують надати більш детальну інформацію про технології, що використовуються в їх прозорому дисплеї, на конференції SID, яка буде проходити в США в березні цього року. І на закінчення залишається додати, що розмір дослідного зразка нового прозорого дисплея складає 4 дюйма по діагоналі, він має роздільну здатність 300 на 300 точок при щільності 117 точок на дюйм, відповідно.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: