У США і Канаді будуть продаватися тільки електричні «Смарт»
15 Лютого , 2017
В Китаї було проведено грандіозне шоу, в якому було задіяно тисячу безпілотників
15 Лютого , 2017

Ще одну СЕС потужністю 16 МВт запустили у Вінницькій області

Поблизу смт Чечельник Вінницької області запустили другу чергу будівництва фотогальванічної електростанції. Станція «Чечельник» займає площу 32 га, а її потужність складає 16 МВт, повідомили в місцевій райдержадміністрації.

Реалізацію проекту здійснювала компанія ТОВ «Подільський Энергоконсалтинг». За словами представників фірми, СЕС щорічно буде генерувати близько 22,48 млн кВт*год електроенергії, зменшуючи майже на 22 тисячі тонн у рік викиди вуглекислого газу в атмосферу.

«Згідно з укладеним договором, щорічно бюджет селищної ради отримувати майже 145 тис. грн. орендної плати за землю. До речі, раніше ця ділянка не використовувався як сільськогосподарські угіддя, і будівництво цієї електростанції є яскравим прикладом ефективного використання земель», – прокоментував голова Чечельницької РДА Сергій Пустовий.

Додамо, що до 2018 року у Вінницькій області планується побудувати і ввести в експлуатацію ще 20 сонячних електростанцій і 9 малих ГЕС сумарною потужністю 116 МВт.

Раніше в Барському районі запустили фотогальванічну електростанцію «Балки» потужністю 7 МВт, яка стала третім об’єктом «Панського сонячного енерговузла».

Джерело: i-vin.info

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: