Amazon запатентувала скидання дрона товарів з керованими парашутами
21 Лютого , 2017
Влітку в Дубаї запустять безпілотне повітряне таксі
21 Лютого , 2017

Штучний інтелект допоміг у розслідуванні корупції у Rolls-Royce

Він заощадив слідчим кілька місяців роботи.

Британський стартап у сфері штучного інтелекту допоміг Службі по боротьбі з великими фінансовими махінаціями Великобританії (SFO) розслідувати факти шахрайства і корупції в технологічному концерні Rolls-Royce. Про це повідомляє The Financial Times.

Британский ИИ-стартап помог властям в расследовании коррупции в Rolls-Royce

Стартап Ravn розробив робота ACE, який здатний аналізувати, сортувати та резюмувати документи за принципом роботи живого слідчого. При цьому він робить це швидше і якісніше, виключаючи помилки, викликані людським фактором.

У державних органах розробка ACE була використана вперше.

Повідомляється, що алгоритм дозволив розслідувати справу «в рази швидше, ніж якщо б матеріали оброблялися вручну. Перш за все, програма на основі машинного навчання допомогла слідчим сортуванням документів за категоріями «привілейовані» і «непривілейовані». Також робот сортував документи в залежності від їх конфіденційності.

Алгоритм автоматично виділяє інформацію не лише з текстових документів, але також з таблиць, презентацій і зображень. В цілому, ACE допоміг сімом слідчим обробити 30 млн документів — по 600 000 в день.

«Якщо нам потрібно зібрати номери паспортів всіх 10 000 співробітників, то ACE виконає роботу автоматично, навіть якщо у нас є тільки скани паспортів. Людині довелося б виписувати номери вручну», — розповів глава Ravn Девід Ламсден (David Lumsden).

Як уточнили у відомстві, у людей на одне тільки сортування пішло б кілька місяців.

До речі, в результаті розслідування холдингу Rolls-Royce пред’явили звинувачення в підкупі і корупції з участю посередників на зарубіжних ринках. Для врегулювання корупційного скандалу компанія повинна виплатити $800 млн. Зараз SFO розглядає можливість застосування системи від Ravn в інших розслідуваннях.

Ravn заснована сім років тому і має близько 60 клієнтів, у тому числі британські і американські юридичні фірми і банки. У компанії працюють 47 співробітників. За 2016 рік виручка Ravn склала $3 млн, очікується, що у 2017 році даний показник подвоїться.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: