Квадрокоптер на магнітній подушці Veritasium
3 Березня , 2017
Перша гонка безпілотних електрокарів Roborace закінчилася аварією
3 Березня , 2017

Цукерберг показав прототип рукавичок віртуальної реальності Oculus

Одягни рукавички, відчуй віртуальний світ по-новому.

Головний виконавчий директор Facebook Марк Цукерберг (Mark Zuckerberg) продемонстрував новий спосіб взаємодії з віртуальним світом, створюваним за допомогою шолома Oculus Rift. Для цього пропонується скористатися спеціальними рукавичками Oculus для віртуальної реальності.

Цукерберг показал прототип перчаток виртуальной реальности Oculus

Рукавички віртуальної реальності дозволять більш реалістично взаємодіяти з об’єктами віртуальної реальності. З їх допомогою можна малювати, набирати текст на віртуальній клавіатурі, або кидати павутину, як Spider Man.

Марк Цукерберг не поділився якими-небудь технічними характеристиками рукавичок віртуальної реальності або приблизними термінами появи на ринку комерційного продукту на основі нинішнього прототипу. Доводиться задовольнятися лише однією фотографією.

Судячи з усього, самі рукавички є мінімалістичними, хоча вся конструкція, зображена на фотографії системи, досить громіздка. Вони підключені до шолома Oculus Rift. Замість звичайних зовнішніх сенсорів відстеження руху система використовує комплект сенсорів, що нагадують рішення OptiTrack.

Нагадаємо, раніше Oculus придбала компанії, що спеціалізуються на розробці технологій для відслідковування рухів рук без використання рукавичок. Одним з попередніх надбань Oculus є стартап Pebbles Interfaces. Але, судячи з усього, від ідеї застосування рукавичок для проектів віртуальної реальності в компанії не відмовляються.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: