Наступне покоління електрокарів буде їздити на морській воді
17 Березня , 2017
Пілотний проект з утилізації ТПВ в Черкасах може в 10 разів скоротити відправку відходів на полігон
20 Березня , 2017

Хід будівництва тестового треку Hyperloop One в пустелі Невада

Перші реальні кроки довгого шляху.

Компанія Hyperloop One, яка раніше іменувалась Hyperloop Technologies, вирішила зайвий раз нагадати про себе і опублікувала серію зображень з місця будівництва тестового треку Hyperloop. Про це повідомляє видання The Verge.

Строительство тестового трека Hyperloop One в пустыне Невада. Фото №1

Зображення дають уявлення про те, як просувається будівництво «гіперпетлі» Hyperloop One, демонструючи підземний трубопровід, який одного разу, можливо, зробить реальними подорожі зі швидкістю звуку.

Довжина тестового треку, іменованого DevLoop, становить скромні 500 м, внутрішній діаметр трубопроводу – 3,3 м. Цього має бути достатньо для проведення перших публічних випробувань в поточному півріччі.

Сам випробувальний трек знаходиться в 30 хвилинах їзди на автомобілі від Лас-Вегаса, в пустелі Невада, яку капсули Hyperloop з пасажирами в майбутньому (за умови будівництва комерційної лінії Hyperloop) зможуть перетинати за лічені хвилини.

Строительство тестового трека Hyperloop One в пустыне Невада. Фото №2

Ці зображення, можливо, і не справляють особливого враження. Зрештою, це ж звичайний тунель, але сама по собі ідея високошвидкісної транспортної системи Hyperloop як і раніше викликає підвищену цікавість.

Строительство тестового трека Hyperloop One в пустыне Невада. Фото №3

Нагадаємо, на даний момент ідею вакуумних поїздів Hyperloop, яка належить відомому Ілону Маску, опрацьовують відразу кілька компаній.

Найбільш серйозним конкурентом згаданої Hyperloop One є компанія Hyperloop Transportation Technologies. Але якщо перша орієнтується в першу чергу на ОАЕ, Азію і США, то друга націлюється на Європу. Судячи з усього, сам автор ідеї теж не сидить склавши руки і роздумує можливі варіанти поліпшення концепції.

Строительство тестового трека Hyperloop One в пустыне Невада. Фото №4

Цілком можливо, що в майбутньому напрацювання новоспеченого підприємства Маска, що спеціалізується на прокладанні тунелів, будуть використовуватись для будівництва підземних магістралей Hyperloop.

Строительство тестового трека Hyperloop One в пустыне Невада. Фото №5

Останні кілька місяців були дуже непростими для Hyperloop One: у минулому році компанія пережила різкий розкол між ключовими співробітниками, скандальний відхід співзасновника і технічного директора Брогана Бэмброгана, який у підсумку вилився у судовий позов і був остаточно врегульований лише в листопаді минулого року.

Іншими словами, ніхто і не сподівався, що компанія переживе ці події, так що будівництво випробувального треку – це, безумовно, хороший знак. І нехай вас не бентежить його довжина — поїзду вистачить двох секунд, щоб пройти її від початку до кінця.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: