У Дубаї запустять літаючі таксі-дрони вже цього літа
15 Лютого , 2017
Ще одну СЕС потужністю 16 МВт запустили у Вінницькій області
15 Лютого , 2017

У США і Канаді будуть продаватися тільки електричні «Смарт»

Бренд Smart в Північній Америці заявив про свій намір продавати виключно «зелені» моделі. Власник бренду, компанія Daimler направила лист до місцевих дилерів за підписом Дітмара Екслера (голови Mercedes-Benz США), в якому повідомила, що продажі автомобілів Smart з ДВС припиняться у вересні. Починаючи з осені 2017 в США і Канаді компанія буде продавати тільки електромобілі.

Зокрема, на американському ринку з’являться електричні модифікації Smart Fortwo, Fortwo Cabrio і Forfour. Всі вони будуть оснащені акумулятором 17,6 квт/год і мати запас ходу до 100 миль (160 км). У Німеччині ціна міських мінікарів становить $25-28 тис, в США їх вартість може дещо відрізнятися – але, в будь-якому випадку, маленькі машини будуть доступнішими порівняно з електричними седанами і кросоверами.

2018 Smart Fortwo ED

«Еволюція в сегменті міні-автомобілів є викликом для поточної лінійки «розумних» продуктів, – написав Екслер в своїй заяві. – Очевидний акцент на електроприводі в США і Канаді призводить до логічного кроку – підтримати стійке майбутнє без токсичних викидів».

У минулому році продажі Smart в США склали 6211 автомобілів, 657 з яких були повністю електричними, однак, за словами виробника, річні результати були обмежені тим, що попит перевищив пропозицію. «Смарт» останнього покоління (2016) були розпродані задовго до появи на ринку оновленого електромобіля, вихід якого очікується в цьому місяці.

На інших ринках компанія надалі буде продавати як бензинові, так і електричні авто.

Джерело: electrocars.ua

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: