Зроблені лазером бульбашки, перетворюють ємність з рідиною в тривимірний дисплей
24 Березня , 2017
На YouTube з’явилися розсекречені зйомки ядерних випробувань
24 Березня , 2017

У США почалися випробування системи, здатної замінити брекети

Здавалося б, у сучасній стоматології винайдено вже все, що необхідно для догляду за порожниною рота і корекції прикусу, але вчені не втомлюються вигадувати все нові і нові прилади. Наприклад, як повідомляє видання MedicalXpress, прямо зараз у США щосили йдуть клінічні випробування нової системи, яка в майбутньому здатна замінити брекети, причому система не вимагає постійного носіння, а основним її компонентом є… повітря.

За створенням представленої розробки стоять дослідники з Університету Алабами. Для початку, на підготовчому етапі, роблять заміри ротової порожнини пацієнта, фіксуючи дані про прикуси, наявність або відсутність зубів, форму щелеп і так далі. Після цього, для кожної людини виготовляється індивідуальна «накладка», яка повністю повторює контури зубів пацієнта. Як вже було сказано, основним компонентом є повітря. За допомогою спеціального пристрою, схожого за принципами роботи на помпу, в «накладку» нагнітається повітря. Поштовхи повітря поступово зрушують потрібні зуби туди, де вони мають бути в майбутньому, щоб сформувати «голлівудську посмішку».

На фото зображення пластикової накладки на щелепу і помпа для нагнітання повітря

Згідно з попередніми даними, пристосування потрібно буде носити близько 10 годин в день протягом 15 місяців. В даний момент все ще йде запис усіх бажаючих для участі в експерименті, так що, якщо ви раптом плануєте поїхати в США і хочете безкоштовно отримати «голлівудську посмішку», а при цьому ще і допомогти науці, ось список вимог, які висуваються до кандидатів:

  • Всі зуби повинні бути корінними. Молочних зубів бути не повинно.
  • Вік від 8 до 60 років.
  • Гарний стан порожнини рота.
  • У даний момент ви не повинні приймати препарати проти остеопорозу або брати участь у клінічних випробуваннях подібних препаратів.
  • Відсутність вагітності і планів заводити дитину протягом наступних 15 місяців.
LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: