Білл Гейтс запропонував обкласти роботів спеціальним податком
21 Лютого , 2017
Навіщо штучний інтелект вчать переписувати свій код?
22 Лютого , 2017

У Німеччині на національну мережу електрозаправок виділять 300 млн євро

В Німеччині ввімкнули «зелене світло» на реалізацію плану з будівництва національної мережі високошвидкісних зарядних станцій для електричних транспортних засобів. На ці цілі влада країни виділить 300 млн. євро протягом 4 років.

Програма буде відкрита для бізнесу, приватних осіб та органів місцевого самоврядування, а фінансування буде виділятися після проведення відкритих тендерів. Головною умовою участі у проекті є створення електрозаправок, які функціонують за рахунок поновлюваних джерел енергії.

З 1 березня поточного року приватні інвестори і муніципальні влади можуть подавати заявки на отримання урядових субсидій, повідомив Мінтранс Німеччини, пише Deutsche Welle.

Планується встановити близько 15 тисяч станцій підзарядки для електрокарів по всій країні. Пріоритет буде відданий дорогим станціям швидкої зарядки, на будівництво 5 тис. таких терміналів буде направлено 200 млн євро. Ще 100 млн призначені для допомоги при обладнанні 10 тис. пунктів для звичайної зарядки.

Міністерство пред’являє до потенційних отримувачів субсидій дві основні вимоги: термінали повинні бути цілодобовими загальнодоступними і використовувати тільки «зелену» електроенергію. Спочатку проект був затверджений урядом ЄС, а Європейська комісія зазначила, що програма “розглядає реальний сегмент ринку” і не перешкоджає конкуренції.

Дана програма розрахована на період до 2020 року, є складовою частиною цілого пакету заходів з розвитку электромобільного ринку в Німеччині, затвердженого урядом країни ще в кінці квітня 2016 року. Незабаром після цього, влітку минулого року, розпочалися виплати грантів в 4 і 3 тис. євро німецьким покупцям відповідно електричних і гібридних автомобілів.

Нагадаємо, раніше наголошувалося, що урядові субсидії на купівлю особистого електротранспорту не принесли відчутного ефекту. Разом з тим, з реалізацією нової програми, очікуваний приріст электромобіільного парку повинен скласти більше 80%.

За даними німецьких ЗМІ, на початок 2017 року в Німеччині діяло приблизно 6300 повністю або частково доступних широкій публіці точок або станцій зарядки електромобілів, а загальна кількість терміналів досягла 18 тисяч.

Джерело: cfts.org.ua

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: