Якщо атоми здебільшого пусті, чому речі тверді на дотик і на вигляд?
3 Березня , 2017
Dodge навчився захищати поліцейських від атаки з тилу
3 Березня , 2017

У Лос-Анджелесі відкрився перший VR-кінотеатр IMAX

IMAX VR — відчуй фільм зсередини.

У Лос-Анджелесі відкрився перший центр розваг IMAX, орієнтований на віртуальну реальність, а не звичні фільми, повідомляє Uploadvr.

В Лос-Анджелесе открылся первый VR-кинотеатр IMAX

Центр IMAX VR поєднує передові технології віртуальної реальності і відповідний контент, завдяки яким користувач зможе відчути найбільш повне занурення у віртуальний світ. Віртуальний простір можна бачити, відчувати, переміщатися по ньому і реалістично взаємодіяти.

У розважальному центрі реалізовано 14 футуристичних кімнат, що включають повний комплект обладнання для найбільш повного занурення у віртуальне середовище.

Користувачам пропонуються шоломи віртуальної реальності, акустична система об’ємного звучання, сенсори відстеження руху, маніпулятори і контролери, крісла Dbox і навіть спеціальні жилети з тактильним відгуком. Більшість кімнат обладнано шоломами HTC Vive, але в деяких випадках застосовуються і експериментальні шоломи Star VR компанії Starbreeze.

IMAX открыла в Лос-Анджелесе свой первый VR-кинотеатр

Контент для віртуальних світів пропонують компанії ILMxLABs, Sony, Lionsgate, Starbreeze, Survios, і Ubisoft.

Користувачам пропонується зануритися у віртуальні світи John Wick Chronicles, Star Wars: Trials On Tatooine, Knockout League, The Lab, Universe Sandbox, Quivr, Tilt Brush, Job Simulator і ін У подальшому перелік контенту віртуальної реальності планується збільшити завдяки співпраці з творцями.

Вартість квитка становить від $7 до $10.

IMAX открыла в Лос-Анджелесе свой первый VR-центр

Розважальний центр IMAX VR в Лос-Анджелесі є пілотним проектом.

Протягом кількох найближчих місяців компанія має намір відкрити ще чотири подібних центри в США (в Нью-Йорку і Каліфорнії) і Китаї (Шанхай) — вони відкриються в найближчі місяці.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: